Apie mus

Visą dieną makaronų patiekalams taikoma
-50% nuolaida
(nuo meniu kainos)
Apkeptiems makaronams nuolaida netaikoma.

maisto pristatymas į namus
Maisto pristatymui į namus naudokitės
Wolt ar Bolt Food programėlėmis.
Užsakymai išsinešimui:
(8-37) 777 444
Atsiliepimus siųskite
Pomidorai Paragausi - neapsigausi Romano Paolo
Istorija

Romano Paolo į Lietuvą atvyko prieš 22 metus. Kaune italas pradėjo verslą.

Daugelis šį veidą prisimena nuo tų laikų, kai Kaune duris atvėrė pirmoji tikra itališka picerija. Netrukus verslas ėmė plėstis – pradėjo veikti dvi picerijos pajūryje. Kad picerijų lankytojai jaustųsi tikrai gerai, rūpinosi ne tik Romano Paolo, bet ir du jo sūnus – Michel ir Marko. Šiuo metu Paolo Romano nusprendė plėtoti verslą tik Kaune.

Kaune, svetingasis italas, atidarė dar vieną itališką piceriją, pavadintą jo vardu – „Pas Paolo“. Romano Paolo kruopštus, kasdieninis darbas įtakojo sėkmingą šios įmonės veiklą – ne kartą tobulino valgiaraštį, keitė interjerą. Paolo picerijoje įgyvendino sukurtas savo verslo tradicijas – pats sutiko kiekvieną svečią ir visiems lietuvių kalba linkėjo gero apetito, pavaišindavo pyragaičiu, kava, padėkodavo, kad apsilankė. Visos jo žinios ir verslo patirtis buvo sutelktos į vieną tikslą – prekinio ženklo „Pas Paolo“ gera reputacija ir pripažinimas.

Romano Paolo įgyvendino dar vieną savo svajonę – įkurti vietą, kur būtų galima pasimėgauti tikrais itališkais desertais.

„Myliu kiekvieną žmogų, kuris ateina į mano piceriją. Kadangi noriu jį aptarnauti tobulai, atsisakiau ankstesnių picerijų, kurios buvo išsibarsčiusios skirtinguose miestuose“, – sakė Paolo.

Šiandien Romano Paolo svečius pasitinka savo prekių ženklu „Pas Romano Paolo“ pasipuošusioje, picerijoje „Bella Italia“, kuri įsikūrusi pačiame Kauno centre, netoli Laisvės al. fontano, S. Daukanto g. 14.  2016 m. duris atvėrė picerija-baras Pas Romano Paolo "Bella Sicilia", adresu S.Daukanto g. 17. Ši vieta išsiskiria tuo, kad dienos metu galima paragauti Sicilijos regiono patiekalų, o vakarais tampa naktiniu baru, kur galima atsipalaiduoti, pašokti ir smagiai praleisti laiką."Bella Sicilia" lankytojus priima kiekvieną penktadienį-šeštadienį 6:00 ryto.

„Verslas man yra ne tik pragyvenimo šaltinis, bet ir gyvenimo būdas. Nesistengiu išspausti maksimalaus finansinio rezultato. Kiek turiu, tiek pakanka“, – sakė Paolo.

Picerijoje „Bella Italia“, verslo tradicijas tęsia ir gero apetito lietuvių kalba palinki ne tik pats savininkas, bet ir abu jo sūnūs, vėl dirbantys kartu su tėvu.

Itališkų picų gerbėjai neslepia, jog Romano Paolo pakeri savo nuoširdumu, paprastumu. Retas kuris verslininkas dirba kartu su samdomais žmonėmis ir „šokinėja“ aplink kiekvieną klientą. Žmones žavi ir italo dovanos - kava bei pyragaitis.

Kai kurie nuolatiniai picerijos klientai juokauja, kad jie seka paskui italą - kur šis atsidaro naują kavinę, ten ir lankosi kauniečiai.


© 2011 UAB „Bella Italia“. Privatumo politika